HABERLER

Santral Seslendirme Nedir?

İletişimde öne çıkan telefon trafiği ve bu trafiği etkin bir şekilde yönlendirmek için çeşitli yollara başvuran insanoğlu santral sistemini ve buna bağlı olarak santral seslendirmelerine ihtiyaç duymaktadır!

DETAY
Ivr Seslendirme

Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen bir hizmet ivr seslendirme’ den bahsetmek ve sizlere daha geniş bilgiler vermek istiyoruz.

DETAY
Bekletme Müzikleri

Bekletme Müzikleri, kurumsal müzikleri, santral fon müzikleri ihtiyaçlarınızda, alacağınız bu hizmet hakkında telif haklarına takılıp, size maddi zarar yaşatabileceğini biliyor musunuz?

DETAY
Santral Seslendirme Metinleri

Sibel Seslendirme, santral seslendirme metinleri ile başta Türkçe olmak üzere tüm dillerde seslendirme metinleri ile hizmet vermektedir.

DETAY
Santral Seslendirme

Kurumsal firmalar için santral seslendirme, metin çalışmaları, bekletme anonsları ve müzikleri konusunda en uygun ücrette hizmet alabilirsiniz. Nasıl mı?

DETAY
Göçtur Ivr Seslendirme

1987 yılından bu yana turizm sektöründe bulunan Göçtur Ivr çalışmaları tamamlandı.Göçen ailesinin 1987 yılında kurduğu Göçtur, Kuşadası' nın en konforlu otellerinin sunumunu yapmaktadır.

DETAY
Ets Tur Santral Seslendirme

Tatil planlarınız olduğunda ilk akla gelen organizasyon firması Ets Turizm santral seslendirme hizmet tamamlandı. Çalışmamızı 2 dilde seslendirdik. Santral seslendirme metinlerinin kurumumuza ulaşması ile başlayan süreç, bir haftada tamamlandı.

DETAY
Dışişleri Bakanlığı Santral Seslendirme

Kurumsal santral seslendirme projeleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı anonslarını gerçekleştik.

DETAY
Estpoint Santral Seslendirme

Estpoint santral seslendirmeleri için mikrofon başındaydık. Kurumumuz hem mesai içi hem de mesai dışı anonsları ihtiyacını bizimle karşıladı.

DETAY
Şehir Işıkları Santral Seslendirme

Hayatın Kalbi sokaklardadır, diyen Şehir Işıkları Reklam santral seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ile çalıştı.

DETAY
Atlas Global Havayolları Ivr Seslendirme

Yolcu taşımacılığının değerli isimlerinden Atlas Global Havayolları Ivr seslendirme kategorisinde çalışmamız tamamlandı. Öncelikle Türkçe seslendirmeleri tamamlanan projemizin detayını sayfamızda inceleyebilirsiniz.

DETAY
Milangaz Likidgaz Arapça Santral Seslendirme

Türkiye markalarının sesi olmaya devam ediyoruz. Arapça kadın kategorisi santral seslendirme hizmetimizde Milangaz ve Likidgaz için mikrofon başındaydık.

DETAY
Ünilever Ivr Seslendirme

Gıda, kişisel bakım, ev bakımı ürünleri ile, hayatımızın pek çok alanında hizmet sunan Ünilever,ivr seslendirme hizmetinde Sibel Seslendirme markasına inandı.

DETAY
Yataş Ivr Seslendirme

Santral Seslendirme ile Yataş Ivr sistemleri tamamlandı. Kurum ve müşteri arasında güçlü bir bağ oluşturan anonslarımız ile ilgili süreci okuyabilirsiniz.

DETAY
Yakala.co Santral Seslendirme

Yakala.co için santral seslendirme örnekleri arasından seçilen sesin hem metinleri hem de müzikleri başarılı bir şekilde canlıya alındı.

DETAY
Megapol Grup Ivr Seslendirme

Alanında lider firmalarımızdan biri Megapol Grup Ivr seslendirme ve santral fon müziği ihtiyaçlarında Sibel Seslendirme' den destek aldı.

DETAY
Bant Boru Santral Seslendirme

Türkiye' nin yüz akı olan firmalarımızdan Bant Boru Santral Seslendirme çalışmaları tamamlandı.

DETAY
Gulf Sigorta Santral Seslendirme

Gulf Sigorta Santral Seslendirme projesi hayata alındı. Karşılama anonsları, bekletme anonsları ve mesai dışı anonsları tamamlanan projemizin detaylarını sayfamızda inceleyebilirsiniz.

DETAY
Cevahir Hotel Santral Seslendirme

Müşterilerinizi profesyonel santral seslendirmeleri ile karşılamak ister misiniz? Cevahir Hotel tercihini Sibel Seslendirme' den yana kullandı.

DETAY
Zeki Triko Santral Seslendirme

Mayo sektöründe yaratıcılığı ile kendini kanıtlamış Zeki Triko Santral Seslendirme markasında Sibel Seslendirme ekibinden Emel ile tercihini yaptı.

DETAY
Prosegur Santral Seslendirme

Dünyayı koruyan Presegur, santral seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ile çalıştı. Güvenlik konusunda Lider olan Presegur seslendirme hizmetimizde Ebru ile kararını verdi.

DETAY
Hotiç Santral Seslendirme

İki marka bir araya geldik. Sibel Seslendirme Santral seslendirme markaları arasına Hotiç katıldı.

DETAY
Vatan Philips Kampanya Hattı Santral Seslendirme

Vatan Philips ortaklığı ile yapılan kampanya için santral seslendirme ve anons çalışmalarını Sibel Seslendirme başarıyla tamamladı.

DETAY
Santral Seslendirme Fiyatları

İyi bir santral seslendirme hizmeti almak istiyorsunuz, ama fiyatlama nasıl gerçekleşiyor, bilmiyorsunuz. Biraz fikir vermesi için bu sayfamızı sizin için hazırladık

DETAY
Hilton Santral Seslendirme

Hilton Otel Zinciri, anons sistemlerini yavaş yavaş değiştiriyor. Bu anlamda seslendirme ayağında bulunan Sibel Seslendirme ekibinin birbirinden profeyonel seslendirme sanatçıları Hilton için mikrofon başındaydı.

DETAY
Loreal Santral Seslendirme

En çok tercih edilen kozmetik markası Loreal için santral seslendirme hizmetimiz kullanıma hazır.

DETAY
Sakıp Sabancı Müzesi Santral Seslendirme

Sakıp Sabancı Müzesi anonsları Sibel Seslendirme' de misafirleri için hayat bulmaya devam ediyor.

DETAY
Toyota Ivr Seslendirme

Dünya' nın en iyi otomobil markalarından olan Toyota için Ivr Seslendirme ve santral seslendirme hizmetimiz yayına alındı.

DETAY
Philips-Santral-Ivr-Seslendirme

Philips Seslendirme projemiz hayata girdi.

DETAY
Şişecam Santral Seslendirme

Cam üretiminde değişen dünyanın gelişen teknolojisini sonuna kadar kullanan Şişe Cam, sektöründe Avrupa’nın 1. Dünyanın 5. Üretici olma unvanını taşımaktadır.

DETAY
Bernardo Santral Seslendirme

İster 5 çayı, ister sabah kahvesi.. Bernardo ile muhteşem! Züccaciye ve Sofra Tasarım Uzmanı Benardo için seslendirme projemizi tamamladık.

DETAY
Touristica Santral Seslendirme

Uygun fiyat ve kaliteli, eğlenceli tatil anlayışına sahip olanlar her zaman Touristica' yı tercih etti. Santral seslendirmelerinde canlı bir performans ile Bahar projemize hayat verdi.

DETAY
Maxx Royal Resorts’un Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

Detaylara gizlenen kusursuz lüx ünvanına sahi olan Maxx Royal Resorts 4 dilde yabancı dil santral seslendirme projesi için Santral Seslendirme ajansı ile geçtiğimiz günlerde bir sözleşme imzaladı.

DETAY
Voyage Otel’in Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

Tüm dünya ülkelerinin ekseriyetle tercih ettiği tatil ve yaşam merkezi Voyage Otel 4 dilde tasarladığı yabancı dil santral seslendirme projesi için Santral Seslendirme ajansı ile geçtiğimiz günlerde bir sözleşme imzaladı.

DETAY
Kültür ve Turizm Bakanlığı Santral Seslendirme

Bakanlığımız için projemizi teslim ettik.

DETAY
HP Santral Seslendirme

Hp sürekli kendini geliştirecek ürün ve hizmetleriyle dünyanın teknoloji liderleri arasında yerini koruyor. Santral seslendirmelerinse Hp Sibel Seslendirme ile hizmet seçimini yaptı.

DETAY
Acıbadem Santral Seslendirmeleri

Acıbadem Sencard santral anons seslendirmeleri...

DETAY
Arzum Santral Seslendirme

Arzum, Sen Dokunursun Değişir Dünya!

DETAY
Mustafa Nevzat Santral Seslendirme

Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş. imzasını attığı her işte kusursuzluğu arayan bir firma olarak santral seslendirme projesi için Santral Seslendirme Ajansının özel ses bankasından Bahar’ ın sesini tercih etti.

DETAY
BursaGaz Santral Seslendirme

Sürdürülebilir ve güvenli doğalgaz arzı sağlamak amacıyla yoluna emin adımlarla devam eden Bursagaz; IVR Seslendirme projesi için Türkiye’nin Santral Seslendirmede marka ismi olan Santral Seslendirme’yi tercih etti.

DETAY
LG Türkiye'nin Santral Seslendirme Projesi Tamamlandı..

Bir dünya markası olan LG de çalışmalarının Türkiye ayağının santral seslendirmelerini, Santral Seslendirme şirketine devretti.

DETAY
OYAK Yatırım'ın Santral Seslendirme Çalışmasını Tamamladık

Bireysel, ticari ve kurumsal hizmetlerde sektöründe lider marka Oyak Yatırım kurum içi ve kurum dışı iletişim ağı olan santral sistemi için Türkiye’nin en kapsamlı ses bankasına sahip olan Santral Seslendirme ile anlaştı.

DETAY
Evidea Santral Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

Evidea, her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesine bir yenisini daha ekleyerek kapsamlı santral seslendirme projesi için kendisi gibi Türkiye’nin en kapsamlı ses bankasına sahip Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

DETAY
İzmir Gaz IVR Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

İzmir Gaz; hem çalışanlarının hem de abonelerinin hizmet alım hızını arttırmak için özel olarak tasarlattığı IVR Seslendirme projesi için Türkiye’nin Santral Seslendirmede marka ismi olan Santral Seslendirmeyi tercih etti.

DETAY
Çalık Holding Santral Seslendirme Projesi Tamamlanarak Yayına Başladı

Çalık Holding müşteri ve iştirakçi ilişkilerinin belkemiğini oluşturan santral seslendirme sistemi için Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

DETAY
Avcılar Amerikan Kültür'ün Kapsamlı Santral Seslendirme Projesi Tamamlandı

Alanında uzman kadrosuyla dil eğitiminde çıtasını her zaman yüksek tutan Avcılar Amerikan Kültür Dil Kursu santral seslendirme konusunda da kaliteden taviz vermeyerek Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

DETAY
Flormar Santral Seslendirme Projesi

Flormar , Türkçe Santral Seslendirmesinde Kadın sesini tercih etti. Santral seslendirme hizmetinde Santral Seslendirme Ajansımız seslerinden Bahar bu projeye hayat verdi

DETAY
Kipa Santral Seslendirme Projesini de Başarıyla Tamamladık..

Türkiye perakende sektörünün parlayan yıldızı Kipa; tasarlamış olduğu yepyeni santral sisteminin seslendirme çalışmaları için Santral Seslendirme ajansı ile sözleşme imzaladı.

DETAY
Euler Hermes'te Santral Ağı İçin Santral Selendirme'yi Tercih Etti

Dünyada 200’den fazla ülkede müşterilerine destek vermekte olan Euler Hermes özel olarak tasarladığı santral seslendirme ağı için Santral Seslendirme’yi tercih eden dünya devleri arasında yerini aldı.

DETAY
Avis'in İngilizce Santral Seslendirme ve IVR Seslendirme Projesini Tamamladık..

Avis 40 yıldır zirvede devam eden yolculuğuna bir zirve projeyle daha ivme kattı. Avis çalışmalarının yabancı ilişkiler ağı için tasarladığı İngilizce Santral Seslendirme çalışması için, Santral Seslendirme ile sözleşme imzaladı.

DETAY
Telesekreter ve Anons Sesi

Sesin gücüne inanın; arayan müşterilerinizi karşılayacak telesekreter sesiniz ile, bağlanamayacak kişi yok.

DETAY
Defacto Santral Seslendirme

Defacto için çağrı merkezi ivr, santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

DETAY
İş Bank İŞGYO Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

İŞGYO, sektöründeki farkına fark katmak için hazırladığı özel santral seslendirme projesi için Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

DETAY
Karaca Santral Seslendirme Projesini Tamamlandı

Karaca markası müşterileri ile arasında kurduğu bağı kuvvetlendirmek, çalışanlarının iş akışlarını hızlandırmak için Santral Seslendirme ile anlaşma imzaladı.

DETAY
Twist Santral Seslendirme

Twist’in santral seslendirme çalışmasında ses kastımızın Kadın Seslendirme Sanatçıları kategorisinin özel ismi Bahar görev aldı.

DETAY
Jumbo Santral Seslendirme

Jumbo, santral seslendirmelerinde Türkiye' nin profesyonelleri ile çalışmayı tercih etti. Santral seslendirmelerinde Türkçe santral sesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

DETAY
Nike Santral Seslendirme

Güç, Hız, Dayanıklılık için : Nike ! Nike Santral seslendirmeleri ve müşteri temsilcisi karşılama anonslarında tercihini seslendirme ajansımızdan yana yaptı.

DETAY
Doğtaş Mobilya için Ivr Seslendirme ve Anket seslendirme

Doğtaş mobilya’ nın Genel Merkez Ivr seslendirme çalışmalarının yanı sıra Müşteri memnuniyeti adına Anket Seslendirme hizmetimiz yayına alındı.

DETAY
Arzum için Ivr ve Santral Seslendirme

Arzum için Santral Seslendirme ve Ivr Seslendirme projesinde, Türkiye’ deki 81 ildeki servis ağının adres ve telefon bilgileri tamamlandı.

DETAY
Budget'in İngilizce IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme Çalışmasını Tamamladık

Budget; kurmuş olduğu iletişim ağının İngilizce santral seslendirmeleri için Türkiye’nin en kıdemli seslendirme ajansı Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

DETAY
Bantaş Santral Seslendirmeleri

Kurumsal Karşılama Anonsları tamamlandı.

DETAY
Bukoli'nin Santral Seslendirme Çalışması Işık Hızında Tamamlandı..

Teslimat sektörüne yepyeni bir soluk getiren Bukoli markası iş akışlarını hızlandırmak, müşterilerinin beklentilerine ışık hızında yanıt vermek için Türkiye'nin en geniş ses yelpazesine sahip Santral Seslendirme şirketi ile çalışmayı tercih etti.

DETAY
Peyman Santral Seslendirme

Kuruyemiş ve Kuru meyve üretim alanında Türkiye' nin en önemli değerlerinden Peyman, santral seslendirmelerinde Sibel Seslendirme' yi tercih etti.

DETAY
Greyder Santral Seslendirme Projesi Yayına Başladı..

En dinamik marka Greyder, müşteri hedef kitlesi için, sınırın ötesine geçen bir iletişim ağı kurabilmek adına geliştirdiği yeni santral ağ sistemi için Santral Seslendirme’yi tercih etti.

DETAY
Toki Çağrı Merkezi Anonsları Tamamlandı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı santral seslendirme ve çağrı merkezi anonsları yayına alındı.

DETAY
Adil Işık Santral Seslendirme

Yurt içinde 120, yurtdışında 45 satış noktasında hizmet veren Adil Işık, santral seslendirme projesi için kendisi gibi Türkiye’nin en kapsamlı ses bankasına sahip Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

DETAY
İş Gyo ve Nef Çağrı Merkezi Anonsları tamamlandı.

Nef çağrı merkezi ve santral seslendirme projemiz şubat ayının ilk haftası hizmete girdi.

DETAY
IKEA Seslendirme Projelerinin Tümünü Başarıyla Tamamladık..

IKEA tasarlamış olduğu IVR Seslendirme, Çağrı Merkezi Seslendirme, Santral Seslendirme, Mağaza İçi Seslendirme projelerini Santral Seslendirme ile hayata geçirme kararı aldı.

DETAY
Toki Ivr Seslendirme

Toki için Emel seslendirme projemizde hazır bulundu. Genel Müdürlük ve İstanbul Toki için çağrı merkezi seslendirme hizmetinde Emel projemize ses verdi.

DETAY
Tefal Seslendirme

Tefal çağrı merkezi anonsları hizmete girdi. Tüm Türkiye adres telefon datalarını içeren anonslar 3 günde tamamlanıp, sistemlere yüklendi.

DETAY
English Home Santral Seslendirme

Yatak Odası, Banyo, Mutfak, Ev Giyimi, Bebek ve Çocuk ürünlerinde: Engilish Home size yeter!

DETAY
Cerean Santral Seslendirme

Türkiye' nin en güvenilir firması Fiba Holding güvencesiyle hizmet veren Cerea, santral seslendirme hizmetini Sibel Seslendirme ile tamamladı.

DETAY
İnoksan Anons Seslendirme

Modüler ve estetik ürünlerle Kazandıran Mutfak İnoksan kaliteli mutfak üretimleri, anons seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ile tercihini yaptı.

DETAY
TÜRKTRUST Santral Seslendirme Projesi Artık Yayında..

Gerçekleştirdiği tüm iş kollarındaki projelerinde mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ilerleyen TÜRKTRUST’un iletişim ağının santral seslendirme ayağında Santral Seslendirme olarak ilk ve tek tercihi olduk.

DETAY
Hopi Markasının Santral Seslendirmelerini Başarıyla Tamamladık...

Teknolojinin alışveriş anlayışında yaptığı en büyük devrim olan Hopi Markası Santral Seslendirme şirketimizle sözleşme imzalayarak tüm santral seslendirme hizmetleri için bizimle çalışmayı tercih etti.

DETAY
Machka Santral Seslendirme

Kullanıcılarına eşsiz bir ustalıkla hazırlanmış yüksek kaliteli tasarımlar sunan Machka tüm santral ve IVR seslendirmeleri için Santral Seslendirme Ajansını seçen dev markalar arasında yerini aldı.

DETAY
Hopi Santral Seslendirme Projesini Başarıyla Tamamladık.

Kişiselleştirilmiş bir alışveriş sistemi olan Hopi müşterileri ile kurduğu teknolojik bağın sesi olarak Santral Seslendirme markasını tercih etti.

DETAY