Bekletme Müzikleri

Bekletme Müzikleri, kurumsal müzikleri, santral fon müzikleri ihtiyaçlarınızda, alacağınız bu hizmet hakkında telif haklarına takılıp, size maddi zarar yaşatabileceğini biliyor musunuz?

Bekletme Müzikleri

BEKLETME MÜZİĞİ

Kurumsal firmalar için bekletme müzikleri tercihleri önemli. Bekletme müziği seçerken ilk sorgulamanız gereken telifi ödenip ödenmediği. Ya da telif sorunu olup olmadığı; yani anonim oluşu. Bu tür müziklerin seçimi herhangi bir sebeple Müzik eserleri koruma kurumlarına takılmaları durumunda kurumunuza maddi zarar verebilir. Bu zararı yaşamamak için teknik anlamda ilk araştırmanız telif problemi ile karşı karşıya kalmanıza sebep olabilirlik. Bu konuda mutlaka firmanız tarafından güvence alın.

Tüm bu sıkıntıları yaşamamak için kendi markanız için bütçenize uygun vokallerle jingle çalışması yaptırabilirsiniz.

Bekletme müziği seçerken dikkat etmeniz gereken diğer detay ise, seslendirme ile seçilen müzik arasındaki uyum. Bu konu belki teknik anlamda değerli olabilecek ikinci detay. Eğer kurumsal bir okumanız bulunuyor ise, bu konuda seçeceğiniz müzik bu okumayı destekleyecek şekilde olmalı. Cıvıl cıvıl içerik ürün satışı yapan bir firmanın anons ve müziğinin yine canlı olması gerekiyor. Hatta beklerken müşterilere mutlaka onları germeyecek, rahatsız etmeyecek genel bir müzik kullanmalısınız. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz. Telefon müziklerimiz, hatta bekleyen kişiyi yorayacak müziklerdir.

Santral fon müzikleri ihtiyaçlarınızda dilerseniz firma müziğinizi oluşturabiliriz. Bu konuda daha önce hazırlanmış müziklerimiz bulunuyor. Kendi fon müziklerimiz dahil bir çok kurumun santral sistemine entegre edilen müziklerimiz bulunuyor. Referanslarımız ve müzik örneklerimiz için iletişim kurabilirsiniz.

Santral Seslendirme, kurumsal firmaların fon müzikleri ihtiyaçlarında akla gelen ilk kurumu olaya devam ediyor.