Santral Seslendirme Metinleri

Sibel Seslendirme, santral seslendirme metinleri ile başta Türkçe olmak üzere tüm dillerde seslendirme metinleri ile hizmet vermektedir.

Santral Seslendirme Metinleri

SANTRAL SESLENDİRME METİNLERİ

Santraliniz için, sistemlere entegre edilebilecek tüm anonsların metin yazımları konusunda hizmet sunmaktayız. Karşılama, mesai dışı, meşgul, ulaşılamıyor, mesaj kutusunda kullanılacak anons metinlerinin yazımlarında hem Türkçe hem de diğer dillerde hazırlanacak metinleri, yazarlarımız ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmektedir.

KARŞILAMA ANONSLARI

Küçük ya da büyük ölçekli kurumların ihtiyaçlarından olan santral ve sistemlerinde kullanılacak santral seslendirmelerinin ana anonsu, karşılama anonslarıdır. Karşılama anonslarında kullanılan ifadeleri Türkçe olarak yazıyoruz. Santral seslendirme metinlerine örnek yazıyoruz: 

Merhaba, firmamıza hoşgeldiniz. Güvenliğiniz için yapılacak görüşmeler kayıt altına alınacaktır. Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız operatör için lütfen bekleyiniz.

ARADIĞINIZ KİŞİ ŞU ANDA MEŞGUL

Meşgul olan bir çalışanınızı arayan müşteriniz için hazırlanabilecek santral seslendirme metin örnekleriniz, dilerseniz arayan kişiyi hatta bekletebilecek şekilde, dilerseniz, daha sonra arama şeklinde dilerseniz mesaj kutusuna yönlendirilebilecek şekilde olmalı. Örneğin:

Aradığınız kişi meşgul, sırasına girmek için 1, mesaj bırakmak için 0 tuşlayabilirsiniz.

Ya da direk olarak;

Aradığınız kişi meşgul. Lütfen daha sonra tekrar arayın.

ARADIĞINIZ KİŞİ CEVAP VERMİYOR

Müşteriniz herhangi bir departmandaki masanızı arıyor, ancak çalışanınız masasında değil, dışarıda ya da toplantıda. Bu durumda cevap alamayacaktır. Bu durumda arayan kişinin mesaj yönergesi ya da sonra arama bildirimi olması karşıdaki kişiye bildirilmeli. Örnek br metin yazalım size:

Aradığınız kişi cevap vermiyor. Lütfen sinyal sesinden sonra mesaj bırakın ya da daha sonra tekrar arayın.

Farklı bildirimleriniz olabilir. O anlık masanızda olamama sebebini ifade eden kayıtlar da işe yarayabilir.