Santral Seslendirme ÇalışmalarımızProfesyonel bir “Santral Seslendirmeye” sahip olmak kurumunuzun kurumsallaşabilmesi adına atması gereken birincil adımların başında gelmektedir.

Santral Seslendirme; bir markanın ya da kuruluşun müşterileriyle arasındaki bağı kuvvetlendiren ve hizmet alma süreçlerinde onlara rehberlik yapan temel unsurdur. Sibel Seslendirme olarak, Santral seslendirme metinlerinizi profesyonel metin yazarlarımız ile hazırlıyoruz. Gerek analog santraller, Ivr seslendirme, gerekse ip santral, sanal santral için istediğiniz formatta seslendirmelerinizi teslim ediyoruz. Analog santrallerde Telesis, Karel başta olmak üzere tüm marka ve modelde santral anons ses kayıtları almaktayız.

Anons örneklerimiz arasında , Fransızca, Almanca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca listesi bulunmaktadır. Bu listeden incelemek istediğiniz yabancı dilin üzerini tıklayarak, o dildeki Santral Seslendirme Sanatçılarının demolarını inceleyebilirsiniz. Sibel Seslendirme, size kurumsal çözümler sunar.

IVR Seslendirme
IVR Seslendirme

IVR Seslendirmenin kurumunuzu kusursuzca temsil edebilmesi önemlidir. Santral Seslendirme Ajansı olarak, bay bayan santral seslendirme sanatçılarımızla profesyonel olarak hazırlanmış bir IVR Seslendirme yaratıyoruz.

Santral Fon Müziği
Santral Fon Müziği

Santral Fon Müziği kurumsal kimliğinizin imzasıdır. Profesyonel olarak hazırlanmış bir santral bekletme müziği müşterilerinizin hatta kalma süresinin kalitesini belirler.

İngilizce Santral Seslendirme
İngilizce Santral Seslendirme

Dünyanın ortak dili İngilizce; Santral Seslendirme hizmetlerinde de öncelikli ihtiyaçlar arasındadır. İngilizce Santral Seslendirme işleriniz için anadili İngilizce olan İngiliz Seslendirme Sanatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Fransızca Santral Seslendirme
Fransızca Santral Seslendirme

Fransızca Santral Seslendirme projelerinde yalnızca “anadili Fransızca” olan seslendirme sanatçılarımızla çalışıyoruz. Fransız müşterilerinize onların dillerinde özel bir santral karşılaması hizmeti sunabileceksiniz.

Arapça Santral Seslendirme
Arapça Santral Seslendirme

Arapça Santral Seslendirme konusunda uzman, anadili Arapça olan bay bayan Arapça Santral Seslendirme Sanatçılarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Yabancı Dil Santral Seslendirme bizim işimiz.

Rusça Santral Seslendirme
Rusça Santral Seslendirme

Rusça Santral Seslendirme anonslarınızı; bünyemizde bulunan, anadili Rusça olan Rus Santral Seslendirme Sanatçılarımızla hayata geçirebiliriz. Rus Seslendirme Sanatçılarımızın ses örnekleri için tıklayınız.

Farsça Santral Seslendirme
Farsça Santral Seslendirme

Farsça Santral Seslendirme; ancak İranlı Seslendirme Sanatçılarının aksanları ile hayata geçebilecek bir santral seslendirme türüdür. Özel bir gırtlak ve diksiyon gerektirir. Farsça Santral Seslendirme projelerinizi kusursuzca hayata geçiriyoruz.

İspanyolca Santral Seslendirme
İspanyolca Santral Seslendirme

İspanyolca Santral Seslendirme projelerinde sadece İspanyol Santral Seslendirme Sanatçılarımızın görev alma nedeni, İspanyolcanın doğru telaffuzunun önemidir.

İtalyanca Santral Seslendirme
İtalyanca Santral Seslendirme

İtalyanca Santral Seslendirme işleriniz için doğru aksana sahip, doğru sesi bulmak önemlidir. Bunun için İtalyan Seslendirme Sanatçılarımızın santral ses örneklerini bu siteden inceleyebilirsiniz.

Almanca Santral Seslendirme
Almanca Santral Seslendirme

Alman müşterilerinize sizi rahatlıkla anlayabilecekleri profesyonel bir Almanca Santral Seslendirme hazırlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alman Seslendirme Sanatçılarımız santral sesiniz olmak için hazır.

Çince Santral Seslendirme
Çince Santral Seslendirme

Çince Seslendirme Sanatçılarımızla, anadil aksanında profesyonel Çince Santral Seslendirme çalışmalarına imza atıyoruz. Sizin için en uygun sesi Çince Santral Seslendirme örneklerimizi dinleyerek bulabilirsiniz.

Portekizce Santral Seslendirme
Portekizce Santral Seslendirme

Portekizce Santral Seslendirmede; yüzlerce santrale ses olmuş, Portekizceyi anadili olarak konuşan, profesyonel seslendirme sanatçılarımızla, yabancı dil santral seslendirmelerinize ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz.

Türkçe Santral Seslendirme
Türkçe Santral Seslendirme

Türkçe Santral Seslendirme ihtiyaçlarınıza; profesyonel Türkçe Seslendirme Sanatçılarımızla cevap veriyor ve size özel Türkçe Santral Sistemleri oluşturuyoruz.