Arapça Santral Seslendirme

Arapça Santral Seslendirme konusunda uzman, anadili Arapça olan bay bayan Arapça Santral Seslendirme Sanatçılarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Yabancı Dil Santral Seslendirme bizim işimiz.

Dünyada 6912 yaşayan dil olmakla beraber bunların sadece belirli bir kısmı ya ülkesel ya da bölgesel anlamda dillerini tüm dünyaya duyurmuş ve konuşulmasını yaygın hale getirmiştir.

Arapça’ da Santral Seslendirme-Arap dilinde Santral Seslendirmeleri ve IVR seslendirme dilden nasibini alarak hem ticari, hem turizm, hem de diplomasi alanında yaygın hale gelmiştir.

-Arapça Santral Seslendirme hizmetlerinde farklılık gösteren şivelerden dolayı en anlaşılır Arapça, Fasih Arapça; yani İstanbul Türkçesi dediğimizin Arapça halini düşünebilirsiniz.

-Özellikle uluslararası ticarette tüm dünyada bulunan ülkelerdeki şirketler Arap müşteri portföylerine ulaşım açısından Arapça santral seslendirme hizmeti satın almış ve ticari hacimlerini arttırmışlardır.

-Arapça anadilini kullanan ülkelerdeki iş adamları genellikle İngilizce konuşsalar dahi, telefon açtıklarında onları Arapça Seslendirme yapan bir operatörün karşılamaları elbette memnuniyet verici olarak görülmüştür.

Sibel Seslendirme olarak Arapça seslendirme hizmetlerimizde birçok bay bayan ana dili Arapça olan seslendirme sanatçıları ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

-Son zamanlarda Ortadoğu ve Arap ülkeleri ile yapılan ortak projeler Arapçanın önemini arttırmıştır. Bu ortak projelerde hem Türkçe hem de Arapça şirket tanıtımları seslendirmeleri profesyonel stüdyolarda hazırlanmıştır.

Arapça-Konuşma-Dublaj

Arapça Konuşmanın Önemi-Dünyada konuşulan dillerin başlarında gelen Arapça, tarih açısından en eski dillerden birisidir.

-Zamanla tüm dünya üzerinde konuşulmaya başlanan Arapçanın yaygın dil hale gelmesinin en büyük sebebi İslamiyet ve Kuran-ı Kerim olmuştur.

-Dünya üzerinde 300 milyondan fazla insanın konuştuğu, dünya ticaretinde de büyük bir pay sahibi olan Arapça, genellikle Ortadoğu ve Türkiye de sık kullanılan dil olmuştur.

Arap Dili Öğrenmek Yeterli mi?-Eğitim sistemimizde dahil Arapça dilinin seçmeli ders olarak çok az okulda öğretilmesi, Arapça dili kurslarının az oluşu ve günlük ihtiyacımız olan dillerin Arapçanın önünde olması bu dile olan uzaklığımızı göstermektedir.

-Sosyal yaşamdan iş dünyası ve uluslararası diplomasiye baktığımızda Arapça diline ilginin biraz daha fazla olduğunu gözlemliyoruz, bu da yeterli olmadığı için iş dünyası ve uluslararası diplomaside çoğunlukla simultane veya birebir tercüman kullanarak iletişim kurabiliyoruz.

Arapça santral seslendirme örneklerimizi web sitemiz üzerinden dinleyebilir ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.