Fransızca Santral Seslendirme

Fransızca Santral Seslendirme projelerinde yalnızca “anadili Fransızca” olan seslendirme sanatçılarımızla çalışıyoruz. Fransız müşterilerinize onların dillerinde özel bir santral karşılaması hizmeti sunabileceksiniz.

Fransızca Seslendirme Sanatçıları-Fransızca santral seslendirme hizmetlerimiz bay bayan anadili Fransızca olan, Fransa’da yılladır sektörde aktif olarak çalışan seslendirme sanatçıları tarafından kayıt altına alınmaktadır.

- Yerel veya şehir aksanı kullanmaya devam eden birçok firma, seslendirme hizmetlerini sanatçılarımızdan sipariş ederek profesyonel bir yatırım yaptılar.

Fransızca seslendirme hem konuşması zor olan hem de kabiliyet isteyen bir dil olmanın yanı sıra naif ve kibar bir dil olmayı başarmış örnek dünya dili haline gelmiştir.

Uluslararası bir firmaysanız ve dünyanın çeşitli ülkelerinden müşteri portföyünüz varsa telefon santralinize çok iş düşüyor demektir, bu da telefon santralinizde birden çok dil seçeneği ve onlara bağlı olarak da özel karşılama anonslarınızın olması gerekiyor.

Yabancı dilde santral seslendirmelerinde; diğer tüm dünya dillerinin yanı sıra Fransızca santral seslendirme hizmeti de vermekteyiz.

Türkçe’ den Fransızca’ ya, Fransızca' dan tüm dünya dillerine çapraz profesyonel tercüme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yaptırmak istediğiniz anons hizmetlerinde bu konuda destek sağlayan firmamızın çeviri ekibi, birebir tercümeleriyle projelerinize destek verecektir.

Fransız Hava Yolu Firması Air France, Santral Seslendirmelerini Bizimle Tamamladı.

-Fransızca seslendirme ve birçok dilde ajansımız ile çalışan dünyaca tanınan markaların en başında Fransa’ nın en büyük havayolu şirketi Air France yer almaktadır.

-Air France havayolu şirketi yolcularına daha rahat ve konforlu hizmetin yanı sıra kaliteli bir iletişim kurmak adına tüm dünya dillerindeki seslendirme projeleri için Santral Seslendirmeyi tercih etmiştir.

Fransızca santral seslendirme hizmetlerimizde bu naif ve kibarlığı koruyan ve kurumsallık konusundan asla taviz vermeyen profesyonel seslendirme örneklerimizi web sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.