Santral Fon Müziği

Santral Fon Müziği kurumsal kimliğinizin imzasıdır. Profesyonel olarak hazırlanmış bir santral bekletme müziği müşterilerinizin hatta kalma süresinin kalitesini belirler.

Santral İçin Bekletme Fon Müzikleri


-Santral Anonsu hizmetlerinde, santral bekletme fon müzikleri, arayan kişiyi bekletmek ve zaman kazancı açısından projelendirilmektedir.

- Bekleyen kişi sayısı çok ise, müziğin bekleyen kişinin sıkılmasını önleyecek türde olmalıdır. Zaman zaman bekletme anonslarında firmayı bilgilendirici anonslar hazırlanmaktadır. Bazen adres bilgisi, bazen kampanya bilgileri anons edilmektedir.

-Müşteri hatta beklerken gerek seçilen müzik, gerekse anonslar firmanızı kurumsal olarak temsil edici nitelikte olmalıdır. Bu anlamda size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

-Santral seslendirme fon müzikleri bazen de ciddi kurumsal fon müziklerinden oluşmakta olup firma veya markanın prestijini ve ciddiyetini aktarmada telefon hattının diğer ucundaki kişiye yardımcı olmaktadır.

-Sibel Seslendirme olarak santral bekletme müzikleri ve santral fon müziği hizmetleri de vermekteyiz. Arzu ederseniz; arşivimizde bulunan yüzlerce özel santral fon müziği arasından birini seçebilir ve yahut size özel yepyeni bir müziği besteleyebiliriz.

-En çok tercih edilen santral fon müziği tarzı relaxing müzik diye de adlandırılan dinlendirici ve sakin eserlerden seçilmektedir.

Bekletme-Müziği


Santral seslendirme hizmetlerinde, çağrı merkezlerinde tamamlayışı özellik olarak kabul edilen Santral Fon Müzikleri her tarz özgün veya telifi alınan müzik parçalarının kısa sample veya loplarından oluşturulmaktadır.
Sibel Seslendirme Santral Seslendirme müşterilerine özel hazırlanan, telif sorunu yaşamayacağınız fon müziklerimizi playerlarımızdan dinleyebilirsiniz.

Santral Müzik Tarzları

Santral fon müzikleri marka veya firmanın kendine özel jingle çalışmasının bir bölümünde yer alan müziğinden, gerekse müzik stok bankalarından alınan, dinlendirici, kulağa eğlenceli gelen ve sıkılmadan beklememizi sağlayan müziklerden oluşmaktadır.

-Genellikle uzun ivr seslendirme hizmetlerinde ara veya intro olarak kullanılan santral fon müzikleri çeşitli santral seslendirmelerine göre uygun tarzdan oluşturulmaktadır.  Santral seslendirme müzikleri, seçtiğiniz fon müzikleri, arayan kişinin yaklaşımını değiştirecek kadar değerlidir.

-Bazen bir piyano veya gitardan ibaret olan santral seslendirme fon müziği, bazen de sıra dışı melodilerden oluşmaktadır.

Santral Fon Müziği hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçebilirsiniz.